Vyhľadať nehnuteľnosť

Ako inzerovať

Kto môže pridať inzerát?

Na inzertnom portály Anehnutelnosti.sk môžete pridať inzerát ako:

  1. Súkromná osoba = môžete inzerovať ako registrovaný (prihlásený) používateľ. Znamená to, že kvôli podaniu inzerátu na Anehnutelnosti.sk sa musíte registrovať.
  2. Firma = Realitná kancelária, finančný agent klasická firma podnikajúca pod IČO. Inzerovať môžete len ako registrovaný (prihlásený) používateľ. Registrácia je povinná kvôli kontaktným údajom na vašu firmu, ktoré sa budú automaticky zobrazovať pri vašich inzerátoch. Pridať inzerát môžete manuálne pridávaním inzerátov na Anehnutelnosti.sk alebo chcempredat.sk.

Každý inzerát zadarmo exportujeme na naše ďalšie inzertné portály:

Ak chcete skôr predať nemusíte pracne zadávať svoj inzerát/ponuku na viacej inzertných portáloch

Ponúkame vám automatický export Vášho inzerátu/ponuky až na 11 inzertných portáloch a to úplne ZADARMO

www.chcempredat.sk    www.mega-bazar.eu   www.tipbazar.sk   www.top-inzerat.sk   www.top-bazar.eu   www.top-inzercia.eu   www.top-inzeraty.eu   www.predat.eu

Našu ponuku exportov budeme rozširovať.

 

Na pridané inzeráty je možné využiť platené doplnkové služby ako topovanie alebo zvýraznenie, čím zvyšujete svoje šance na rýchly predaj.

 

Ako sa registrovať?

Ak ste sa rozhodli inzerovať, kliknite na odkaz „Prihlásiť“. Svoje údaje môžete spravovať po prihlásení v časti Upraviť údaje.

Ako pridať inzerát?

Inzercia na portáli chcempredat.sk je vo väčšine kategórií bezplatná.
Inzerát podáte kliknutím na odkaz „Vložiť inzerát“, ktorý je dostupný z každej podstránky Anehnutelnosti.sk. Pridanie prebieha v jednoduchých krokoch: